platina, kedja i 18K vitguld, diamanter på boetten, vikt inklusive kedja 57 gram, ca 1920
Verknummer. 7985617, Caliber 37,5L-15P
Boett ej numrerar eller signerad OMEGA
Åldersrelaterat slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.