Belysning Taklampor
1309339

Ampel, empire-stil, 1900-tal.

Ampel, empire-stil, 1900-tal.
Ampel, empire-stil, 1900-tal.
Ampel, empire-stil, 1900-tal.
Ampel, empire-stil, 1900-tal.
Ampel, empire-stil, 1900-tal.

Patinerad plåt och mässing. För tre ljus. Diameter 35 cm.

Borrad för el. Smärre slitage. Kompletterad.

Utropspris
3 000 SEK