Belysning Golvlampor
1309385

Golvlampor, ett par , Louis-XVI-stil, 1900-talets andra hälft.

Golvlampor, ett par , louis-xvi-stil, 1900-talets andra hälft.

Målade och bronserade golvlampor med tygskärmar. En ljuspunkt vardera. Höjd 180 cm vardera.

Smärre slitage. Något instabila. Ej funktionstestade.

Utropspris
2 500 SEK