Möbler Speglar
1309389

Spegel, G&C Billeder A/S Danmark, 1970/80-tal.

Spegel, g&c billeder a/s danmark, 1970/80-tal.

Spegel med fasettslipat glas. 62 x 172 cm

Obetydligt slitage

Klubbat pris
2 000
197
238
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
6 maj 19:22
2 000 SEK
6 maj 19:22
1 900 SEK
6 maj 19:21
1 800 SEK
6 maj 12:06
1 700 SEK
1 maj 20:07
800 SEK