1309390

Ferdinand Fagerlin

(Sverige, 1825-1907)
Ferdinand fagerlin, tillskriven, olja på duk.

Ferdinand Fagerlin, tillskriven, olja på duk.

Kurtis. 26 x 20 cm.

Krackelerad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
4 000 SEK