Konst Övrigt
1309431

Reseikoner, 4 st, mässing, emalj, 1800-talets slut.

Höjd 6 - 6,5 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ställvis anlupna. Ytsmuts.

Nan Jarjis
Nan Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492

Utropspris
250 EUR