1309534

Matta, Old Anatol, ca 256 x 190 cm

Matta, old anatol, ca 256 x 190 cm.

Obetydligt ytslitage. Smutsig.

Proveniens

Inköpt på 1980-talet.

Christopher Stålhandske
Christopher Stålhandske
Specialist mattor, textilier och Islamiskt konsthantverk
+46 (0)708 19 12 58

Klubbat pris
1 800
177
209
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
13 sep 17:14
1 800 SEK
13 sep 17:14
1 700 SEK
13 sep 17:13
1 650 SEK
10 sep 23:55
1 600 SEK
10 sep 11:27
1 200 SEK