Möbler Speglar
1309615

Speglar, ett par, barockstil, 1800-tal.

Mässing och glas. Dekor med mascaroner. Längd 49 cm. Bredd ca 25 cm.

Slitage. Lös dekordel.

Utropspris
3 000 SEK