Smycken Ringar
1309674

Tiffany & Co

(USA, Grundat 1837)
Tiffany & co, ring med briljantslipad diamant 0,26 ct.

Tiffany & Co, Ring med briljantslipad diamant 0,26 ct

Diamant 0,26 ct enligt gravyr. Ca Top Wesselton/Vs. Laserinskription. Stämplad Tiffany & Co, numrerad 19247031. Platina. Storlek 15,75/49. Vikt 3 gram.

Bruksslitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - J409
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

6 300
627
764
Utropspris
13 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (8 bud)
14 jun 11:58
6 300 SEK
13 jun 9:22
6 100 SEK
12 jun 20:20
5 900 SEK
12 jun 11:35
5 700 SEK
9 jun 20:44
5 500 SEK