Stolar, 6 stycken samt karmstolar, ett par, Italien, sent 1900-tal.
Sex stycken stolar samt ett par karmstolar. Stålrörskonstruktion, med sits och rygg i bok med rotting. Märkta "Made in Italy". Sitthöjd ca 45, höjd ca 83.
Smärre skador på rotting. Märken. Slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.