Fanerat skåp med hellånga dörrar. Inredning med sex flyttbara hyllplan. Bredd 132, djup 42, höjd 239 cm. Nyckel finns.
Åldersrelaterat slitage. Smärre skador.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10