Longines, Flagship, armbandsur, 35 mm.

Stål, manuell, plexiglas, läderband, 1960-tal.

Caliber 284, Verknr. 50037801, Boettnr. 8304-3 / 15606818.

Slitage. Urtavla med patina. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Utropspris
3 000 SEK