Möbler Övrigt
1310043

Vikskärm, tidigt 1900-tal.

Vikskärm, tidigt 1900-tal.
Vikskärm, tidigt 1900-tal.
Vikskärm, tidigt 1900-tal.
Vikskärm, tidigt 1900-tal.
Vikskärm, tidigt 1900-tal.
Vikskärm, tidigt 1900-tal.
Vikskärm, tidigt 1900-tal.
Vikskärm, tidigt 1900-tal.

Vikskärm med stomme av rosenträ. Fasettslipade glas. Beslag av mässing. Varje sektion längd ca 50, höjd 140 cm.

Smärre slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I2

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
5 dagar 7 timmar
1 100
108
131
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
11 maj 4:47
1 100 SEK
10 maj 20:05
1 000 SEK