Klockor & Ur Armbandsur
1310312

Breitling, Colt, armbandsur, 41 mm.

Breitling, colt, armbandsur, 41 mm.

Stål, safirglas, automatisk, datum, viklås. 2018.
Med box, certifikat, garantikort, armbandsdelar.
Boett ref.nr A17313, 4317 B5
Serienr 2985689
Kaliber ETA 2824-2
Urverkets serienr 2985689
Armbandets nr W2117, 182A.

Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Smärre repor. Smärre slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - B599
Frida Nyman
Frida Nyman
Guldsmed, värderare smycken (Finland)
+358 (0)50 407 9406

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 900
19 291
2 294
Utropspris
2 600 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
7 maj 14:56
1 900 EUR
7 maj 8:28
1 700 EUR
4 maj 15:52
1 600 EUR
4 maj 14:47
1 250 EUR