Klockor & Ur Armbandsur
1310312

Breitling, Colt, armbandsur, 41 mm.

Breitling, colt, armbandsur, 41 mm.

Stål, safirglas, automatisk, datum, viklås. 2018.
Med box, certifikat, garantikort, armbandsdelar.
Boett ref.nr A17313, 4317 B5
Serienr 2985689
Kaliber ETA 2824-2
Urverkets serienr 2985689
Armbandets nr W2117, 182A.

Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Smärre repor. Smärre slitage.

Frida Nyman
Frida Nyman
Guldsmed, värderare smycken (Finland)
+358 (0)50 407 9406

Utropspris
2 600 EUR