Stål, safirglas, automatisk, datum, viklås. 2018.
Med box, certifikat, garantikort, armbandsdelar.
Boett ref.nr A17313, 4317 B5
Serienr 2985689
Kaliber ETA 2824-2
Urverkets serienr 2985689
Armbandets nr W2117, 182A.
Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Smärre repor. Smärre slitage.