Design Möbler
1310382

Arne Jacobsen

(Danmark, 1902-1971)
Arne jacobsen, bord, "a622", fritz hansen, danmark, 2008.

Arne Jacobsen, bord, "A622", Fritz Hansen, Danmark, 2008.

Bordsskiva fanerad med ek.
Fyrpassformad fot i aluminium. Etikettmärkt Fritz Hansen 2008. Diameter 75, höjd 70 cm.

Slitage. Märken. Några repor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H70

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 200
218
261
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
9 apr 17:20
2 200 SEK
9 apr 17:20
2 000 SEK
7 apr 18:33
1 900 SEK
2 apr 18:24
1 800 SEK
1 apr 19:03
1 500 SEK