18K guld, quartz, safirglas, briljanter, integrerat länk i 18K guld, boett signerad LUC, ca 1995, vikt ca 44 gram, box.
Caliber ETA 201.001, Serienr. 247396, Referensnr. 20/5417, Boettnr. 4097
Åldersrelaterat slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.