Silver Övrigt
1310630

Sam Pettersson bricka/fat silver Linköping 1924

Sam pettersson bricka/fat silver linköping 1924.

Rokoko-stil, diameter 39 cm, vikt 840 gram

Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Senare gravyr. Repor.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK