Silver Övrigt
1310655

Medaljer 22 st "Danska regenter" silver 1900-talets senare del

Medaljer 22 st "danska regenter" silver 1900-talets senare del.

Diameter 4 cm, vikt per medalj 31,3 gram, i plasthölje, schatull av trä (29x24x5 cm)

Obetydligt ytslitage. Två medaljer saknas för komplett schatull

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK