Konst Contemporary
1311032

Carl Johan De Geer

(Sverige, Född 1938)
Carl johan de geer, färglitografi, signerad och numrerad retrospektiv upplaga 52/90.

Carl Johan De Geer, färglitografi, signerad och numrerad retrospektiv upplaga 52/90.

"USA mördare". Bildyta 27 x 24 cm.

Ej examinerad ur ram.

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57

Utropspris
6 000 SEK