Smycken Ringar
1311090

Ring, med triangelformad tanzanit med briljantslipade diamanter

Ring, med triangelformad tanzanit med briljantslipade diamanter.

14K guld. Stämplad India. Tanzanit ca 7 x 7 mm. Små briljantslipade diamanter. Storlek 17,25/54. Vikt 7 gram

Bruksslitage.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
4 000 SEK