Möbler Stolar
1311111

Karmstolar, 2 st snarlika 1920-30-tal.

En stol bemålat trä, flätad sits, bredd 55 cm, sitthöjd 43 cm.

Åldersrelaterat slitage. Slitage. Färgbortfall.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
3 000 SEK