Möbler Övrigt
1311232

Serveringsvagn, 1900-talets slut.

Serveringsvagn på hjul med två lådor. Beslag av mässing. Längd 71, bredd 47, höjd 69 cm.

Slitage. Senare målning.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H146

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 550
153
184
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (9 bud)
11 maj 7:16
1 550 SEK
8 maj 22:28
1 300 SEK
6 maj 20:34
1 100 SEK
5 maj 23:49
1 000 SEK
5 maj 23:00
900 SEK