Design Möbler
1311263

Vico Magistretti

(Italien, 1920-2006)
Vico magistretti, stolar, 6 st, "mauna kea" kartell sent 1900-tal.

Vico Magistretti, Stolar, 6 st, "Mauna Kea" Kartell sent 1900-tal

Aluminium, sits av plast, märkta undertill.

Åldersrelaterat slitage. Märken.

Utropspris
5 000 SEK