Möbler Skåp & Byråar
1311268

Skåp, jugend, tidigt 1900-tal

Skåp, jugend, tidigt 1900-tal.

Gråmålat. Tvådelat. Mässingsbeslag. Överdel med vitrindörrar av grönt glas. Underdel med två lådor och skåp med hyllinredning.
Höjd 195, bredd 129, djup 54 cm. Nyckel finns.

Avnött färg ena sidan. Slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N12

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

3 000
295
357
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (11 bud)
10 maj 18:34
3 000 SEK
10 maj 18:31
2 700 SEK
10 maj 18:30
2 500 SEK
10 maj 18:30
2 400 SEK
10 maj 18:30
2 200 SEK