Möbler Skåp & Byråar
1311268

Skåp, jugend, tidigt 1900-tal

Skåp, jugend, tidigt 1900-tal.

Gråmålat. Tvådelat. Mässingsbeslag. Överdel med vitrindörrar av grönt glas. Underdel med två lådor och skåp med hyllinredning.
Höjd 195, bredd 129, djup 54 cm. Nyckel finns.

Avnött färg ena sidan. Slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N12
Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

2 000
199
242
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
3 jun 12:39
2 000 SEK
3 jun 12:37
1 500 SEK
3 jun 12:34
1 200 SEK
1 jun 14:32
1 000 SEK