Design Övrigt
1311463

Bordslampor, ett par, ENCO, 1960/70-tal.

Bordslampor, ett par, enco, 1960/70-tal.

Stomme i mässing, dekor av 5 sfärer. Märkta undertill "ENCO NR 68". Höjd inklusive skärmar ca 77 cm.

Ej funktionstestad. Åldersrelaterat slitage. Märken.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
2 500 SEK