Design Möbler
1311580

Skåp, Swedish Modern, 1900-talets mitt.

Skåp, swedish modern, 1900-talets mitt.

Skåp fanerat med betsad ek. Inredning med flyttbara hyllor. Bredd 115, djup 40, höjd 147 cm. Nyckel finns.

Renoverad. Nyckelbussningar saknas. Genomborrade hyllplan. Löst kantband.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Utropspris
3 000 SEK