Konst Grafik
1311680

Assadour Bezdikian, portfölj med 6 etsningar, 1979, editerad av Pergola Pesaro, XV/XXV.

Assadour bezdikian, portfölj med 6 etsningar, 1979, editerad av pergola pesaro, xv/xxv.

Innehåller 6 etsningar av konstnären. 35,5 x 26,5 cm.

Smärre slitage.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
5 000 SEK