Konst Modern svensk konst
1311694

Bengt Lindström

(Sverige, 1925-2008)
Bengt lindström, olja på duk, signerad.

Bengt Lindström, olja på duk, signerad.

Utan titel. 41 x 33 cm.

Övrigt

Certifikat från Comité Bengt Lindström, Paris, medföljer.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
35 000 SEK