Zao Wou-ki

(Kina, 1921-2013)
Zao Wou-ki
(Kina, 1921-2013)

Zao Wou-ki, färgetsning, signerad och numrerad HC/B.

"Hommage aux prix Nobel". Oramad. Bladstorlek 76 x 57 cm.

Obetydliga hanteringsveck.

Konstnär

Utropspris
15 000 SEK