1312013

Figurgrupp, porslin, Europa, tidigt 1900-tal.

Figurgrupp, porslin, europa, tidigt 1900-tal.

Rokokostil, två kvinnor och en man på promenad. Märkt med wien-liknande märke. Höjd 24 cm.

Obetyglig ytsmuts, smärre fläckar. Nagg.

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Utropspris
2 500 SEK