Möbler Speglar
1312034

Spegel, 1800-talets mitt/andra hälft.

Snidad ram. Förgylld. Genombrutet krön. Svagt fasetterat glas.
Bredd 61,5, höjd ca 65 cm.

Senare förgyllning. Mindre sprickor. Smärre dekorbortfall.

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Utropspris
2 500 SEK