Nils Landberg, servis 62 dlr "Prelude" Orrefors 1900-talets senare del
Bestående av; 1 karaff, 7 snaps, 11 selter, 7 sherry, 13 likör, 13 vitvin, 10 rödvin.
Bruksslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10