1312252

Matta rölakan signerad SH (Svensk Hemslöjd) ca 243 x 162 cm

Matta rölakan signerad sh (svensk hemslöjd) ca 243 x 162 cm.

Åldersrelaterat slitage. Skadade fransar.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK