1312319

Fritz Winter

(Tyskland, 1905-1976)
Fritz winter, färglitografi, signerad och numrerad 32/100.

Fritz Winter, färglitografi, signerad och numrerad 32/100.

Komposition. Oramad. Bladstorlek 49 x 66 cm.

Mindre hanteringsveck. SVagt gulnad. Baksidan med tejprester.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - L18
Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
8 timmar 55 minuter
1 000
98
119
Utropspris
6 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 100 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
6 maj 19:30
1 000 SEK