Madeleine Pyk – en samling F769

Carlos Puyol

(Argentina, Född 1978)
Carlos Puyol
(Argentina, Född 1978)

Carlos Puyol, akryl på duk, a tergo signerad och daterad 2011

Utan titel. Oramad. 130 x 130 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Utropspris
10 000 SEK