1312327

Carlos Puyol

(Argentina, Född 1978)
Carlos puyol, akryl på duk, a tergo signerad och daterad 2011.

Carlos Puyol, akryl på duk, a tergo signerad och daterad 2011

Utan titel. Oramad. 130 x 130 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Tavelvagn 13 (Bakom utlämningen)
Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
12 000 SEK