Konst Contemporary
1312335

Zevs

(Frankrike, Född 1977)
Zevs, serigrafi, signerad och numrerad 24/30.

"Liquidated Chanel". Oramad. Bladstorlek 93 x 60 cm.

Obetydliga hanteringsveck.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - Z10
Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
12 000
1 182
1 427
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
26 apr 10:31
12 000 SEK
26 apr 6:59
9 000 SEK
25 apr 8:22
8 000 SEK
24 apr 20:51
7 777 SEK
24 apr 17:19
1 000 SEK