Design Konstglas
1312386

Lars Hellsten

(Sverige, Född 1933)
Lars hellsten, vas signerad och numrerad.

Lars Hellsten, vas signerad och numrerad

""Kungen" signerad Orrefors gallery -88 934020 Lars Hellsten 56-75, höjd 20 cm, certifikat medföljer

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
6 000 SEK