Möbler Övrigt
1312459

Barnsäng, 1900-talets första hälft.

Vitmålad stomme i järn, med detaljer i mässing, avtagbar senare tygklädsel samt tyghimmel. Bredd 90, djup 50, höjd 175 cm.

Slitage. Märken. Ställvis färgbortfall.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - P11

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
1 800
177
214
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (1 bud)
2 maj 9:04
1 800 SEK