Konst Modern svensk konst
1312474

Yrjö Edelmann

(Sverige, 1941-2016)
Yrjö edelmann, olja på duk, signerad och daterad 2004.

Yrjö Edelmann, olja på duk, signerad och daterad 2004.

"Packed blue ocean". 60 x 100 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Utropspris
100 000 SEK