Boris Berlin/Poul Christiansen, bord med två stolar, "Non", Komplot design, Källemo.

Rött bord och två stapelbara stolar av gummiklädd stålkärna. Bord märkt på ben "NON" DESIGNED BY KOMPLOT 2001 FOR "KÄLLEMO AB" VÄRNAMO, SWEDEN. Stolarna märkta undertill BONNIERS KONSTHALL. Bord 68 x 68, höjd 74 cm. Stolar sitthöjd 44,5 cm.

Slitage. Märken. Repor.

Utropspris
4 000 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14