Design Möbler
1312502

Boris Berlin/Poul Christiansen, bord med två stolar, "Non", Komplot design, Källemo.

Boris berlin/poul christiansen, bord med två stolar, "non", komplot design, källemo.

Rött bord och två stapelbara stolar av gummiklädd stålkärna. Bord märkt på ben "NON" DESIGNED BY KOMPLOT 2001 FOR "KÄLLEMO AB" VÄRNAMO, SWEDEN. Stolarna märkta undertill BONNIERS KONSTHALL. Bord 68 x 68, höjd 74 cm. Stolar sitthöjd 44,5 cm.

Slitage. Märken. Repor.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Klubbat pris
7 300
719
868
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
3 maj 20:12
7 300 SEK
3 maj 20:12
7 100 SEK
3 maj 20:12
6 900 SEK
3 maj 20:11
6 800 SEK
3 maj 20:11
6 600 SEK