1312522

Kristian Krokfors

(Finland, Född 1952)
Kristian krokfors, litografi, signerad och daterad -91, numrerad 66/100.

Kristian Krokfors, litografi, signerad och daterad -91, numrerad 66/100.

"Perfect day". Plåtstorlek 48 x 36 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth

Utropspris
300 EUR