1312586

Kalle Kuutola

(Finland, 1886-1974)
Kalle kuutola, olja på pannå, signerad och daterad -12.

Kalle Kuutola, olja på pannå, signerad och daterad -12.

Parisvy. 34 x 43 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth

Utropspris
400 EUR