Design Konstglas
1312645

Ingeborg Lundin

(Sverige, 1921-1992)
Ingeborg lundin, skål/vas, glas, orrefors 1966.

Ingeborg Lundin, skål/vas, glas, Orrefors 1966.

Signerad Orrefors Expo D 221-66 Ingeborg Lundin. Höjd 11, diameter 22 cm.

Smärre repor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
5 720
564
685
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (21 bud)
5 maj 10:31
5 720 SEK
5 maj 10:31
5 520 SEK
5 maj 10:29
5 210 SEK
5 maj 10:29
5 010 SEK
5 maj 10:28
4 800 SEK