Möbler Trädgårdsmöbler
1312695

Karmstolar, ett par Grythyttan 1900-talets första hälft/mitt

Karmstolar, ett par grythyttan 1900-talets första hälft/mitt.

Stomme av målad metall, sits och rygg av målat trä

Slitage. Märken. Avnött. Färgbortfall. Skador.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
3 000 SEK