Möbler Trädgårdsmöbler
1312727

Trädgårdsurnor, 2 st, 1900-talets första hälft, gjutjärn.

Höjd ca 43 cm, yttre diameter 35 cm, höjd 30 cm, diameter ca 24 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Slitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G8
Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
2 timmar 48 minuter
1 900
187
227
Utropspris
3 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 000 SEK. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
6 maj 5:44
1 900 SEK
1 maj 16:30
1 800 SEK
30 apr 7:17
1 600 SEK
28 apr 15:08
1 500 SEK