Möbler Trädgårdsmöbler
1312728

Trädgårdsurnor, 2 st, 1900-talets första hälft, gjutjärn.

Höjd ca 35 cm, yttre diameter ca 26 cm.

Slitage. Åldersrelaterat slitage. Märken.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
3 000 SEK